Mistrzostwa Województwa na ergometrze


 W czwartek 11 kwietnia w Policach rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa na ergometrze. Do rywalizacji przystąpiły zespoły reprezentujące nasze województwo w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2009 i młodsi oraz 2008 i starsi. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Wojciechowska, Oskar Kąkolewski, Bartosz Piwko oraz Damian Sell . Dziewczęta ścigały się na dwóch dystansach: 300m i 500m chłopcy zaś na 500m i 1000m. Wśród dziewcząt w starszej kategorii wiekowej na krótszym i dłuższym dystansie zwyciężyła uczennica naszej szkoły-Agata Wojciechowska. W gronie chłopców Damian Sell zdobył tytuł mistrzowski na obu dystansach: 500m i 1000m, natomiast Bartek Piwko na dystansie 1000m zajął II pozycję. Oskar Kąkolewski w obu wyścigach zajął V lokatę. Jeżeli zostanie potwierdzony finał ogólnopolski (w Grudziądzu) to Agata i Damian zwyciężając w dzisiejszych zawodach będą mogli uczestniczyć w zmaganiach z najlepszymi w kraju. Gratulujemy wspaniałych występów naszym uczniom !!!