STOWARZYSZENIE PROGRESSUM

Motto: Cel jest to marzenie z datą realizacji – Napoleon Hill
progressum

Stowarzyszenie Progressum powstało w celu aktywizacji, wspierania oraz inspirowania innych ludzi do rozwoju osobistego. Tworzą je ludzie kreatywni, ambitni, przedsiębiorczy, nieustannie rozwijający się i pełni pasji do działania. Celem Stowarzyszenia jest krzewienie inicjatyw przedsiębiorczych oraz działanie na rzecz integracji społeczności lokalnej.

Prezes Stowarzyszenia Pani Monika Dyker – Wożniak zaprosiła nas do udziału w „Gwiazdce nad Łasztownią”. Upiekliśmy ciasta, zorganizowaliśmy stoisko i pozyskaliśmy środki na bieżące potrzeby dla naszych uczniów. Stowarzyszenie zorganizowało licytację koszulek i piłek z podpisami piłkarzy Pogoń Szczecin, z której dochód zasilił naszą skarbonkę.

Pani Monice tak smakowały nasze wypieki, że zorganizowała 03.06.2017r. „Mini Recital” dla naszego Ośrodka. To było bardzo miłe spotkanie – też przy pysznych ciastach. Pozyskaliśmy pieniądze na rzecz naszych uczniów.

Pani Prezes Monika Dyker – Woźniak myśli o nas. Chce nam pomagać. Czekamy na następne imprezy gotowi do pracy i współpracy.