Drugi Europejski Tydzień Kwalifikacji Zawodowych „Odkryj swój Talent”

W ramach Drugiego Europejskiego Tygodnia Kwalifikacji Zawodowych „Odkryj swój Talent”

w dniach 21 i 22 listopada 2017r.

zapraszamy na warsztaty uczniów placówek kształcenia specjalnego oraz placówek integracyjnych wraz z nauczycielami i rodzicami.

Celem warsztatów jest pokazanie, iż umiejętności związane z zawodami nauczanymi w naszej szkole są przydatne w życiu codziennym, a także stanowią dobry wybór na przyszłe dorosłe życie zawodowe.

W tych dniach oferujemy oprócz tematycznych warsztatów także  zwiedzanie Ośrodka oraz konsultacje z naszym doradcą zawodowym.

Propozycje warsztatów :

Dnia 21, 22 listopada 2017 roku od godziny 10.00 do  13.00.

1. Warsztaty krawieckie   – Zabawa igłą i nitką- Wykonanie etui na telefon, lub maskotki jako breloczka do kluczy  wykorzystaniem różnych materiałów i dodatków krawieckich.
  2. Warsztaty kulinarne – Smacznie- Zdrowo – Kolorowo.
  3. Warsztaty cukiernicze – Artystyczne wypiekanie i ozdabianie pierniczków.
  4. Warsztaty ogrodnicze i hotelarskie – Wykonanie stroika świątecznego – dekoracja stołu
  5. Warsztaty stolarsko – malarskie – „ Zrób to sam”.
  6. Warsztaty dekoratorskie dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy – Wykonanie Mikołaja na brzozie.
  7. Warsztaty ceramiczne.

Zgłoszenia grup ( max 8 osób) do dnia 10 listopada 2017 r. prosimy składać do kierownika warsztatów szkolnych p. Doroty Beik – nr telefonu 601 278 717.