Szczecińska Szkoła Wyższa Colegium Balticum

Szczecińska Szkoła Wyższa Colegium Balticum

po raz kolejny wspiera SOSW nr 2

„Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum  Praktycznie Najlepsza”  – takie hasło przyświecało Kiermaszowi Charytatywnemu, który odbył się w auli Zespołu Szkół nr 8 przy ul. 3 Maja.

Podczas imprezy odbywały się prezentacje artystyczne studentów z kierunku pedagogika.

Studenci II roku studiów magisterskich w anielskich strojach rozpoczęli kiermasz śpiewając kolędy.

Nikola  i Maja wykonały pokazy gimnastyki artystycznej i zebrały datki na rzecz uczniów naszego Ośrodka.

Odbyła się aukcja voucherów przekazanych przez sponsorów.

Na przygotowanym „Jarmarku Rozmaitości” znalazły się ozdoby świąteczne, przepyszne ciasta, sałatki i tradycyjny chleb z domowym smalcem.

Uczestnicy mogli skorzystać z przejażdżki 30 letnią warszawą.

Podczas imprezy można było wziąć udział w konkursie: gry w lotki, play stetson, wykonać najdłuższy łańcuch choinkowy.

Studenci III roku studiów licencjacki Bezpieczeństwo Wewnętrzne: p.Marek Sateja z „BRYGADĄ” pomagali nam sprzedawać wytwory, które powstają w czasie praktyk zawodowych: aniołki, fartuszki, mikołaje, pierniczki, świeczniki, zawieszki na choinkę, aniołki z masy solnej. Pieniądze zebrane podczas imprezy integracyjno- charytatywnej zostaną przekazane na przygotowania upominków świątecznych dla uczniów naszej Szkoły.

Dziękujemy Pani Dziekan SSW CB Małgorzacie Hermanowicz za zaproszenie, wspaniałą zabawę, a naszym darczyńcom – studentom za okazane SERCE i każdy grosz.

Wioletta Sala, Jolanta Waszkiewicz.