Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych

IMG_5775 (Copy)Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego w biegach przełajowych dla uczniów niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo.W dniu 30 maja 2018 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2 wzięli udział w biegach przełajowych zorganizowanych na Jasne Błonia przez Publiczną Szkołę Podstawową Specjalną Nr 52
w Szczecinie. Celem zawodów było: popularyzowanie biegów wśród młodzieży, aktywne spędzanie czasu wolnego oraz integracja środowisk. Jak przystało na zawody sportowe po uroczystym rozpoczęciu był czas na rozgrzewkę. Wszyscy wiemy jak ważna jest solidna rozgrzewka więc podeszliśmy do niej bardzo poważnie. Następnie organizatorzy zapoznali nas z trasą biegu. Wszyscy wybraliśmy drugą trasę biegu, która według stopnia trudności była trasą umiarkowaną. Dziś wszyscy byliśmy zwycięzcami i bezpośrednio po biegu zostaliśmy nagrodzeni zasłużonymi medalami, które wręczyła nam pani dyrektor szkoły Magdalena Borodziuk. Zmęczeni schroniliśmy się w cieniu, gdzie spożyliśmy pyszne kiełbasy przygotowane przez organizatorów. Zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy autobusem szkolnym do szkoły.