Dzień Drugiego Śniadania

IMG_20180912_104037Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania

12 września 2018r. po raz drugi obchodziliśmy w naszym ośrodku Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania. To akcja promująca spożywanie drugiego śniadania w ramach szkolnego programu profilaktycznego „Jesteś tym, co jesz”, którego celem jest zmiana nawyków żywieniowych młodzieży i promocja zdrowego odżywiania. Uczniowie kierunku kucharz
z klasy III A i III B pod opieką pani Magdaleny Waśko przygotowali sałatkę jarzynową

Na długiej przerwie śniadaniowej w budynku internatu i budynku głównym szkoły  uczniowie rozdawali  wszystkim chętnym nasze smakołyki na drugie śniadanie.  Akcja cieszyła się zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy uświadomili sobie, że warto dla zdrowia i dobrego samopoczucia przychodzić do szkoły, czy pracy, po śniadaniu i ze śniadaniem.

Organizator akcji

Magdalena Waśko