TURNIEJ „POZNAJMY SIĘ”

cropped-logo.pngW dniu 5 marca 2019 roku odbył się po raz szósty w naszym Ośrodku turniej dla uczniów klas gimnazjalnych oraz VIII klas szkół podstawowych „Poznajmy się”

W tegorocznej edycji turnieju udział wzięło 10 szkół ze Szczecina, Nowego Czarnowa, Kamienia Pomorskiego oraz Stargardu. Łącznie  z naszego zaproszenia skorzystało blisko 70 uczniów oraz 17 nauczycieli tworząc 16 drużyn turniejowych.

Każda drużyna musiała wykonać 8 z 17 przygotowanych przez organizatorów konkurencji. Zgodnie z zasadą, że na turnieju wszystko (no może poza pucharem…) robimy samodzielnie, uczestnicy wykonując zadania na poszczególnych konkurencjach przygotowali własnoręcznie małe upominki (poduszkę, ozdobę wielkanocną, stroik, serce wybite gwoździami, zabawkę drewnianą, itd.) oraz poczęstunek (przepyszne naleśniki, chałki i bułeczki z rodzynkami).

Ostatecznie, po bardzo wyrównanej rywalizacji puchar oraz I miejsce przypadło drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 67 w Szczecinie – GRATULUJEMY!!!