Apele wychowawcze


cropped-logo.pngW dniach 29.09 – 01.10.2020 zostały przeprowadzone apele wychowawcze, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Ze względu na obecne obostrzenia sanepidu, apel odbył się w kilku turach. Udział w nich, wzięli wszyscy uczniowie szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami.
Podczas apeli, uczniowie naszej szkoły poznali swoje prawa ale też obowiązki. Zostali również zapoznani z obowiązującym systemem nagród i kar. Ponadto, poruszane były treści, które dotyczą zasad bezpieczeństwa na terenie Ośrodka.
Dodatkowo, zostali zachęceni do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły poprzez przyłączenie się do Rady Samorządu Uczniowskiego oraz do udziału w szkolnych kołach zainteresowań, których oferta w tym roku jest bardzo szeroka.
Uczniowie naszej szkoły, podczas apeli zapoznali się z procedurami i wytycznymi sanepidu dotyczącymi COVID – 19.