Szansa na tablicę interaktywną dla szkoły!

logo-dyktanda-swietov2

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli oraz wszystkich przyjaciół do wspólnego wzięcia udział w dyktandzie z okazji Dnia Niepodległości https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci

Napisz z nami ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości i wesprzyj wybrany cel charytatywny lub społeczny! Za każde napisane dyktando przekażemy 1 zł na wybrany w głosowaniu cel!

Pamiętajcie, liczy się uczestnictwo, a nie wynik dyktanda !!!

Dzięki udziałowi w tym  przedsięwzięciu możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla naszej szkoły. Wspierając Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW2 „Szansa”, możemy otrzymać środki finansowe na zakup tablicy interaktywnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną.

Aby wziąć udział w Dyktandzie na Święto Niepodległości, należy:

-być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dyktanda.pl

-zapisać się na tej stronie, klikając przycisk “Zapisz się do konkursu”.

Zapisy startują 16.10.2020 roku.  Zakończą się 11.11.2020 r., kilka minut przed startem dyktanda w danej grupie wiekowej (dokładne godziny zostaną niebawem ogłoszone).

11 listopada odbędzie się Dyktando na Święto Niepodległości – dla każdej grupy wiekowej zostanie ustalona godzina dyktanda na stronie organizatora.

Głosować będą mogły wyłącznie osoby, które napiszą Dyktando na Święto Niepodległości. Każdy uczestnik będzie mógł zagłosować tylko jeden raz.

Głosujemy na:

Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW 2 „Szansa”

CEL: Zbiórka na tablicę interaktywną dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną