„JESTEŚMY DLA WAS OD 60 LAT” CZYLI DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

IMG-20220306-WA0003W dniu 2 marca 2022 roku nasz Ośrodek otworzył swoje drzwi dla uczniów klas ósmych, którzy w najbliższej przyszłości muszą się zmierzyć z trudną decyzją, jaką jest wybór szkoły ponadpodstawowej.

Mięliśmy zaszczyt gościć młodzież oraz ich rodziców, opiekunów, nauczycieli i wychowawców zarówno ze Szczecina jak i ze Stargardu, Suliszewa, Gryfina oraz Nowego Czarnowa.

Nasi goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej placówki, odwiedzić wszystkie pracownie, klasy, zaplecze sportowe czy internat – można było  po prostu zajrzeć  w każdy kąt…, no i poznać „przyszłych” nauczycieli. Oczywiście dla każdego gościa znalazł się smaczny poczęstunek.

Dzień ten był także idealną okazją, by pochwalić się naszą 60 – letnią już historią. Przygotowaliśmy na tę okoliczność kilka niespodzianek pod hasłem „Jesteśmy dla Was od 60 lat”.

Mamy wielką nadzieję, że w tym dniu odwiedzili nas nasi przyszli uczniowie, z którymi wspólnie będziemy kroczyć w stronę dorosłości.

Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu i pracy wielu nauczycieli, wychowawców i pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2. Wielkie podziękowania składamy także rodzicom, opiekunom i nauczycielom, którzy poświęcili swój czas i zgodzili się przyjąć nasze zaproszenie.

Do zobaczenia we wrześniu… a być może wcześniej, gdyż już dziś zapraszamy na nasz jubileuszowy rajd 18 maja 2022 roku:)