Spartakiada Lekkoatletyczna w Szczecinku

IMG_20220428_125921_resized_20220429_033210385W dniu 28.04.2022 r odbyła się w Szczecinku Spartakiada Lekkoatletyczna w ramach Olimpiad Specjalnych woj. zachodniopomorskiego. Udział wzięło 7 szkół z naszego województwa. Nasz Ośrodek reprezentowało 10 uczniów z SPdP nr 2. Uczniowie Krzysztof Kotlicki w skoku w dal zdobył III miejsce a w pchnięciu kulą II miejsce.
Amelia Kwaśniak w biegu na 100 m i 200 m zdobyła srebrny medal, Remigiusz Karwowski w biegu na100 m i 800 m III m-ce, Mateusz Kietrzyński w pchmieciu kulą – V miejsce avw biegu na 400 m – IV, Weronika Konopka w biegu na 100 m – II miejsce a w bigu na 200 m – I miejsce i zloty medal. Zuzanna Suda w biegu na 100 m – III miejsce a na 200 m – II miejsce Sandra Smoliga w pchnieciu kulą zdobyła brązowy medal, Patryk Poliński w pchnieciu kulą – V miejsce a w biegu na 200 m – 3 miejsce, Kacper Zdanowicz w biegu na 200 m – V miejsce a w biegu na 800 – IV. Bezkonkurencyjnie najlepszym zawodnikiem w Swojej kategorii wiekowej został Patryk Zawadzki zdobywając złoty medal w biegu na 200 m i 800 m znacznie wyprzedzając Swoich rywali. W sztafecie chłopców 4X100 m zdobyliśmy drugie miejsce i puchar. Uczniowie wykazali się ogromnym duchem walki i determinacją … Gratulujemy sukcesów!!!