Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

DSC_0110W dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I i II Branżowej Szkoły I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Szczecinie oraz Zakończenie klas III Branżowej Szkoły I stopnia i uczniów szkoły Przysposabiającej do Pracy.  Podczas  uroczystych apeli nagrodzono wszystkich, którzy w ciagu  minionego roku szkolnego pracowali by uzyskacać najlepsze średnie ocen i  sumiennie uczęszczali do szkoły.

Pożegnaliśmy również podczas uroczystej gali naszych trzecioklasistów z obu szkół życząc im powodzenia w nowym etapie kształcenia, sukcesów w życiu osobistym czy wreszcie- życząc im  podjęcia satysfakcjonującej pracy.

Wszystkim uczniom i pracownikom, gronu pedagogicznemu życzymy udanego wypoczynku i szczęsliwego powrotu we wrześniu!