Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym


WhatsApp Image 2022-09-22 at 14.53.5822.09.22r. w sali gimnastycznej naszego Ośrodka odbyły się Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym. Naszą placówkę reprezentowali: Paweł Skarbowski kl. 2d, Amadeusz Stanuch kl. 2c, Damian Sell kl. 2c oraz Michał Rózga z kl. 3b. Po rywalizacji w grupach awans do półfinałów wywalczyła trójka uczniów naszej szkoły. W końcowej rozgrywce Michał Rózga oraz Amadeusz Stanuch walczyli o III miejsce a Paweł Skarbowski zmierzył się w finale z uczniem z Pyrzyc. Po niezwyke emocjonującej i zaciętej walce Paweł przegrał wynikiem 1:2 zajmując II miejsce. Wynik Pawła daje mu prawo startu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Gdańsku. Końcowa klasyfikacja. 1. Waldemar Stefaniszyn-SOSW Pyrzyce, 2. Paweł Skarbowski 3. Amadeusz Stanuch, 4. Michał Rózga (wszyscy SOSW Nr2). Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze w rywalizacji sportowej i jednocześnie pięknie prezentowali się w nowo zakupionych strojach z logo naszej szkoły. Dziękujemy sponsorom – Radzie Rodziców za zadbanie o stronę wizerunkową naszych uczniów.