Mistrzostwa Szkoły Branżowej w tenisie stolowym

W dniach 20.03.23 oraz 22.03.23 na sali gimnastycznej rozegrane zostały Mistrzostwa Szkoły Branżowej w tenisie stołowym. W turnieju brali udział uczniowie, którzy zwyciężyli w wewnątrzklasowych rozgrywkach. W zawodach uczestniczyło 8 uczniów, którzy rozegrali między sobą mecze systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących spotkaniach wyłoniliśmy najlepszych tenisistów w naszej szkole: 1. Skarbowski Paweł kl. 2d, 2. Rózga Michał kl. 3b, 3. Stanuch Amadeusz kl. 2c, 4. Kołodziejski Adam kl. 2b, 5. Kryszkiewicz Igor kl. 3a, 6-9. Woźniak Oliwier kl. 1c, Marciniak Gracjan kl. 2a, Piotrowicz Jakub kl. 3c. Gratulujemy uczestnikom umiejętności oraz zaangażowania w osiągnięcie jak najlepszego wyniku.