XII Mistrzostwa Wojewódzkie Szkół Specjalnych w halowej piłce nożnej.

20171123_132203 Dnia 23 listopada 2017 roku w Choszcznie  odbyły się XII Mistrzostwa  Wojewódzkie Szkół Specjalnych w halowej  piłce nożnej.

Organizatorem mistrzostw był:

• Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Suliszewie
  • Uczniowski Klub Sportowy „Sprawni-Razem-Suliszewo”.
  • Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Sportowe „Sprawni – Razem”

Celem imprezy było m.in:

• zachęcenie do uprawiania piłki nożnej wśród młodzieży,
  • promowanie walorów sportu, ciekawych form spędzania wolnego czasu,
  • wyłonienie reprezentacji województwa na mistrzostwa Polski w Płocku(8-10.12.2017).

W turnieju wzięło udział 9 szkół i ośrodków specjalnych reprezentujących województwo zachodniopomorskie;

– Koszalin

– Suliszewo

– Pyrzyce

– Police

– Sławno

– Goleniów

– Stargard

– Szczecin

– Chojna

Ostatecznie trzecie miejsce zajęli uczniowie z Koszalina, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Pyrzyc, a pierwsze miejsce po czteroletniej nieobecności na tych mistrzostwach zdobyli uczniowie naszej szkoły, którzy w pięknym stylu wygrali wszystkie mecze i zdobyli tytuł Mistrza województwa zachodniopomorskiego w halowej piłce nożnej.

Oprócz pucharu uczeń naszej szkoły Dominik Pirkoś zdobył statuetkę króla strzelców turnieju za największą liczbę strzelonych bramek.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

– Dominik Pirkoś

– Damian Kuźniar

– Patryk Pietrzykowski

– Damian Hendel

– Piotr Stanke

– Adam Pawlak

– Marcin Motyl

Zgodnie z regulaminem kadra naszego ośrodka za zajęcie I miejsca oraz drużyna z Pyrzyc, która zajęła drugie miejsce w turnieju będą reprezentować nasze województwo na Turnieju Ogólnopolskim w Płocku w dniach 8-10 grudzień 2017r.

WIELKIE GRATULACJE DLA NASZYCH PIŁKARZY