Dzień Drugiego Śniadania

20190912_10270512 września 2019r. po raz trzeci obchodziliśmy w naszym ośrodku Dzień Drugiego Śniadania. To akcja promująca spożywanie drugiego śniadania w ramach szkolnego programu profilaktycznego „Jesteś tym, co jesz”, którego celem jest zmiana nawyków żywieniowych młodzieży i promocja zdrowego odżywiania. Uczniowie  kierunku cukiernik

Na długiej przerwie śniadaniowej w budynku głównym szkoły i budynku internatu uczniowie rozdawali  wszystkim chętnym nasze propozycje potraw na drugie śniadanie.
W obsłudze pomogli nam niezawodni hotelarze z klasy IIIB z panią Wioletta Salą. Akcja cieszyła się zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli. Pamiętajmy, że   przychodzimy do szkoły, czy pracy, po śniadaniu i ze śniadaniem.

JEDZ DRUGIE ŚNIADANIE! NAPRAWDĘ WARTO!

Organizator akcji

Magdalena Waśko