TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU DRAWSKIEGO

WhatsApp Image 2022-05-24 at 22.10.15 (1)BOBROWO 19.05.2022
W turnieju wzięło udział 5 ośrodków z województwa zachodniopomorskiego (Szczecin, Kołobrzeg, Szczecinek, Złocieniec, Bobrowo). Po zaciętej i wyrównanej walce przewagę zdobyliśmy po dogrywce w rzutach karnych i tym samym zostaliśmy Mistrzami Turnieju. W skład drużyny wchodzili: Paweł Skarbowski, Paweł Szajnowski, Patryk Zawadzki, Michał Buntiłow, Gracjan Marciniak, Krystian Kowalewski, Dominik Szczepuch, Patryk Bartnicki. Drugą drużynę reprezentowali uczniowie z SPDP (W.Konopka, P. Poliński, K. Kotlicki, A. Wojciechowska, Z. Suda, M. Kietrzyński, R. Karwowski). Poziom wśród tych drużyn był bardzo wysoki. Uczniowie walczyli dzielnie i  zajęli 5 miejsce. Ogromne gratulację dla naszych zawodników.