Barzkowice- Targi Rolne

20220909_122205Ogrodnicy z klasy IIe wraz z Paniami: Jolą Waszkiewicz i Malwiną Kowalczyk-Dworzyńską pojechali 9 wrzesnia po kilkuletniej 🙂 przerwie na długo wyczekiwne przez nich Targi Rolne w Barzkowicach połączone z dożynkami, które od lat stanowią ogromną atrakcję nie tylko w regionie ale i w Polsce. Uczniowie z ogromną ekscytacją ogladali zwłaszcza maszyny rolnicze, mogli w rzeczywistym wymiarze dotknąć, porównać nowoczesne agregaty uprawowe, a nawet wejść do najdrożeszego na świecie ciągnika Fendt :). Czasu było zbyt mało, by obejrzeć wszystkie wystawione rośliny, tym bardziej, że na uczniów czekały jeszcze zwierzęta min: słodkie alpaki, ogromne króliki giganty oraz osły a nawet sowa. Wycieczka zwieńczona była chwilą relaksu ze smaczną, swojską pajdą chleba ze smalcem:)