III G 2

WYCHOWAWCA: MGR ANNA ZAKRZEWSKA – KOROLUK

IMG_1124

O NASZEJ KLASIE MOŻNA PISAĆ I PISAĆ … CODZIENNIE DZIEJE SIĘ W NIEJ COŚ CIEKAWEGO.
ALE NAJWAŻNIEJSI JESTEŚMY MY 🙂

Damian G., zwany przez nas Miśkiem, chętnie wszystkim pomaga – jest bardzo opiekuńczy
i troskliwy. Tak lubi pracować, że nawet przerwy są dla niego za długie i za nudne. Pracuś. Kocha gotować i oczywiście … degustować sporządzone na zajęciach potrawy.
Jeśli tylko masz problemy z matematyką, to koniecznie biegnij po pomoc do Karoliny. Znajdzie czas i na pewno pomoże, bo matematykę po prostu kocha (jako jedyna w klasie nawet na święta dostaje zadania do rozwiązania). Kocha też konie i długie rozmowy przez telefon  🙂
Kuba jest fanem sportu. Na bieżąco śledzi wszystkie mecze. Z łatwością zapamiętuje składy drużyn, wyniki rozgrywek. Mógłby z powodzeniem zostać komentatorem sportowym. Uwielbia mówić – gaduła 🙂 . Poza tym nigdy nie odmawia pomocy.
Jakub. Nie może żyć bez telefonu komórkowego. Ciekawe, czy z nim śpi? Ale też, na tym telefonie ma dużo muzyki i często nam ją odtwarza. Zna się na tym, jak mało kto. I jeszcze jedno: można na nim polegać.
Damian M., jest miły i kulturalny. Wspaniale tańczy i naprawdę dobrze śpiewa. Poza tym robi przepiękne zdjęcia. Brał nawet udział w warsztatach fotograficznych. Artysta.
POZA TYM WSZYSCY, NAPRAWDĘ WSZYSCY LUBIMY UCZYĆ SIĘ I PRACOWAĆ.
LUBIMY NASZĄ SZKOŁĘ !!!