DZIAŁALNOŚĆ SU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Zadania podejmowane przez Samorząd Uczniowski w II półroczu roku szkolnego 2017/2018

NASI WOLONTARIUSZE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Mamy dla Was wspaniałą informację. Wasza koleżanka ze Szkolnego Koła Wolontariatu Żaneta Gorzelak od połowy kwietnia do połowy czerwca będzie opiekować się starszymi ludźmi w Domu Pomocy Społecznej.  Praca będzie odbywać  się na zasadach WOLONTARIATU. Uczennica sama dążyła do znalezienia miejsca, w którym mogłyby pomagać innym. Nad wszystkim osobiście czuwał opiekun SU i Szkolnego Koła Wolontariatu.

Życzymy powodzenia i czekamy na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Zachęcamy innych młodych ludzi do niesienia pomocy potrzebującym.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W AKCJI- Dzień Ziemi

W ogrodzie naszego Ośrodka rozpoczęły się wiosenne prace porządkowe.  Chętni uczniowie w pocie czoła sprzątali przez dwa popołudnia 12.04 i 18.04  nasz piękny ogród, by w ciepłym, wiosennym słońcu prezentował się okazale i po prostu, by było przyjemnie. Najbardziej aktywni miłośnicy przyrody, godni naśladowania to:

Adam Pawak, Mateusz Pasiud, Dominika Kołodziejczyk, Piotr Stanke, Marcin Motyl, Żaneta Gorzelak, Joanna Kuświk, Karolina Stanke, Sylwester Sowa, Czesław Gawron, Michał Dropik.

Serdecznie dziękujemy

Zadania podejmowane przez Samorząd Uczniowski w I półroczu roku szkolnego 2017/2018

Pomoc poszkodowanym w pożarze rodzinom ze Szczecina – kliknij po więcej informacji

Samorząd maluje – dewastacje budynków publicznych – kliknij po więcej informacji

Zdążyliśmy przed gwiazdką dostarczyć karmę dla bezdomnych zwierząt! Kupiliśmy ją za zbierane przez Was, przez całą jesień, pieniążki. Uzbieraliśmy dokładnie 68 złotych  61 groszy. Niezła sumka. Za wszystko zrobiliśmy zakupy. Dzięki uprzejmości pani Iwony Zygoń (był problem z transportem), zawieźliśmy karmę suchą i puszki do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przy ulicy Ojca Beyzyma 17 w Szczecinie. Przyjęto nas bardzo ciepło. Dostaliśmy podziękowanie i zobaczyliśmy , jak wygląda organizacja tego miejsca. Widzieliśmy małe,  bezdomne koty, które bez pomocy człowieka, o tej porze roku, by nie przeżyły.
Oczywiście akcję będziemy kontynuować, bo nasza pomoc jest potrzebna.
Podziękowania dla Wszystkich, którzy dołożyli choć mały grosik do Akcji!!!