HALOWA PIŁKA NOŻNA- MISTRZOSTWA

20181122_124356 Sprawozdanie z XIII  Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Szkół i Ośrodków Specjalnych w halowej Piłce Nożnej

Dnia 22 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej województwa zachodniopomorskiego, który odbył się w Choszcznie.

Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży oraz wyłonienie reprezentacji województwa na Mistrzostwa Polski.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego:

-Polic

– Suliszewa

– Pyrzyc

– Sławna

– Goleniowa

– Chojny

– Stargardu

– Koszalina

– Szczecina

Mecze rozgrywano  w dwóch grupach systemem pucharowym. Z każdej grupy wchodziły dwie drużyny do półfinału, które walczyły o udział w finale.

W klasyfikacji końcowej Mistrzami Województwa Zachodniopomorskiego zostali uczniowie naszej szkoły , którzy wygrali wszystkie spotkania , a w finale pokonali drużynę z Suliszewa 2:1.

Trzy najlepsze drużyny turnieju otrzymały  pamiątkowe dyplomy i  okazałe puchary ufundowane przez organizatora turnieju.

Ponadto najlepszym zawodnikiem mistrzostw  został uczeń naszej szkoły – Damian Kuźniar, a strzelcem turnieju został również uczeń naszego ośrodka – Dominik Pirkoś.

Naszą szkołę reprezentowali;

– Dominik Pirkoś