TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO „MISTRZ RAKIETKI”

20210304_121909739_iOSW dniu 4 marca 2021 r. w auli internatu odbył się turniej tenisa stołowego dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 2 „Mistrz Rakietki”. Podczas turnieju każdy z uczestników próbował swoich sił oraz sprawdzał swoje możliwości w zabawach wprowadzających do gry w tenisa stołowego. Jedną z konkurencji była gra w tenisa stołowego w której przeciwnikiem była pani Katarzyna Bobrowska lub pani Danuta Szymczyk-Borcz.

Na turniej przychodziła każda klasa o wyznaczonej godzinie pod opieką nauczyciela.

Podczas rozgrywek na twarzach uczestników widać było skoncentrowanie i wiarę w zwycięstwo choć wiadomo, że najważniejsza była zabawa.

Po zakończeniu turnieju pani wicedyrektor Katarzyna Bonikowska-Tyl dokonała podsumowania turnieju oraz wręczyła nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników.